Kniha Cesta na tenisový trůn - Vladimír Houdek, s podpisy autora, Karolíny Plíškové a Kristýny Plíškové

Cena: 350 Kč Původní cena:

Skladem 25 ks

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

Máte doma malé tenisty? Zajímá vás tenis a chcete proniknout hlouběji k podstatě tradičního sportu? Využijte rad a zkušeností vynikajícího trenéra a bývalého hráče Vladimíra Houdka. Tenisově vyrůstal po boku Kodeše, Navrátilové či Mandlíkové, trénoval mimo jiné sestry Plíškovy. Bedlivě sleduje tenisové dění již po celá desetiletí a přibližuje tréninkové metody slavných světových jedniček. Co si z toho všeho mohou vzít současné tenisové naděje? Kniha obsahuje také pikantní historky ze zákulisí a je doprovázena celostránkovými barevnými fotografiemi.

Omezený počet vlastnoručně podepsaných knih autorem Vladimírem Houdkem a Karolínou a Kristýnou Plíškovými.

Vladimír Houdek

Autor je zkušený trenér a manažer, který se již mnoho let pohybuje v profesionálním tenisu. Trénoval v Itálii, posledních čtrnáct let stál jako manažer v pozadí kariér sester Plíškových. Jako kouč či manažer se zúčastnil více než čtyřiceti grandslamů a dalších významných turnajů.


V knize nabízí svůj pohled do zákulisí světového tenisu, na jeho hvězdy a grand slamové turnaje, ale i další zajímavosti. Současně mapuje milníky kariér Karolíny a Kristýny Plíškových včetně období, kdy se Karolína stala světovou jedničkou, a v souladu s tím popisuje komplexní tenisovou přípravu a její specifika.